רקע על פעילות החברה

מאסטרו אלומיניום מתמחה בייצור בהתאמה אישית של חלונות דלתות והצללות לווילות ובתים פרטיים
חברתנו הוקמה בשנת 2007 ומונה צוות מקצועי ומוסמך אשר תורם למתן מענה מושלם.
לחברה מוניטין המציב סטנדרטים גבוהים במקצועיות ואמינות זאת תוך שימת דגש על רמת דיוק גבוהה ושקיפות אל מול הלקוח. התמחותה וייחודה של מאסטרו אלומיניום נעוצים באיכות המוצרים, בהקשבה ללקוח, מתן פתרונות חדשניים, תשומת לב לפרטים הקטנים ומתן ייעוץ מבוסס ניסיון.

חומרי הגלם

פרופילי האלומיניום מהם מייצרת חברתנו את מוצריה מאפשרים למאסטרו לצקת מחזון האדריכל והלקוח ולייצר את האמירה העיצובית הרצויה וכמו כן לקבל בית מרהיב ופרקטי לחיים בו.
בין מוצרינו ניתן למצוא ויטרינות ענקיות, פרופילים בעיצוב בלגי, פרופילים קלאסים, מינימאלים וכן פרופילים ייחודיים הרשומים כמדגם.
חלונות עץ אלומיניום, שליטה אלחוטית בתריסים, הצללות מגוונות כגון תריסי אור ותריסי רפפות חיצוניים- צאלונים נאספים, תריסים נפתחים החוצה, תריסי עץ, ונציאני בתוך הזכוכית ועוד.
במאסטרו אלומיניום נעשה שימוש בחומרי גלם ובאביזרים משלימים ממיטב התוצרת המקומית והעולמית, כגון פרופילים של חברת קליל KLIL ואקסטל, מנועים של חברת סומפי SOMFY ותריסים של חברת אור תריס.
כל מוצר מסופק בגוון הנבחר ע"י הלקוח מתוך שלל מניפות גוונים כגון אילגון, ראל RAL, איירון IRON עם מערכת אבזור מתאימה ובגוון הנבחר ע"י הלקוח.

תהליך התכנון

צוות מאסטרו אלומיניום מלווה את הלקוח משלב הצעת המחיר, מרגע קבלת תוכנית אדריכלית מבוצע אפיון והתאמת דגמים לפתחים, יחד עוברים לשלב בחינת תוכניות האדריכלות ובדיקת היתכנות בשטח וכך נותנים מענה לאלמנטים אדריכליים מורכבים, כל זאת במטרה שעת תחילת הבניה לא יידרשו שינויים בשטח.
תכנון משקוף עיוור לפרטי פרטים מאפשר שילוב מושכל של אלמנטים כגון ארגזים נסתרים וקורות הפרדה, מסילות סמויות, חיפויי פח, הכנות לרשתות גלילה ועוד, תכנון מקדים מסוג זה מונע מצב של מחסור בקוטר גלילה עבור התריס ועבור דגם האלומיניום הנבחר כמו גם מאפשר שילוב של אלמנטים אדריכליים כגון התקנת חלונות ללא אדן שיש פנימי וכן קירות בריקים ללא סכנת חדירות מים.
טרם תהליך הייצור מוזמנים הלקוח והאדריכל לפגישה מעמיקה בא דנים באופי החלוקות, סוג הזכוכית, כיווני פתיחה וכל פרט רלוונטי למוצרי האלומיניום והשפעתם על חלל הבית.

תהליך הייצור

כל חלון הינו למעשה מוצר CUSTOM MADE המתאים למפתח הבית ככפפה ליד, המוצר מעובד במפעלנו אשר בחדרה ברחבת ייצור בשטח של 600 מ"ר, רחבת הייצור מכילה את כל הציוד הנדרש לצורך ייצור ועיבוד לכדי מוצר בגימור מושלם.
מוצרינו מצטיינים באיכותם הנובעת מהקפדה מרבית על איכות ורמת גימור.
במקביל לתהליך הייצור במפעל נמשכים תהליכי הבניה באתר, לרשות הלקוחות, ובעלי המקצוע מטעמם, עומד נציג מאסטרו אלומיניום אשר
מתפקידו מתן מענה לשאלות העולות בשטח, כגון הנחיות ריצוף, הגעה למדידות, מוכנות השטח להתקנה ועוד.
קהל לקוחותינו
עם השנים צברה מאסטרו אלומיניום קהל לקוחות המונה מאות בעלי דירות בכל קצוות הארץ. לקוחותינו נהנים משירות ואחריות לאורך זמן.
אתם מוזמנים להתרשם מעבודותינו, לפנות אלינו ולהימנות עם לקוחותינו המרוצים.

נשמח לראותכם